Stoczniowy Warsztat Kulturalno – Oświatowy

Instruktorzy

Instruktorzy „Stoczniowego Warsztatu Kulturalno – Oświatowego”

Grażyna Hase – kultowa projektantka i modelka z czasów PRL. Zadebiutowała w roku 1959 na pokazie w Budapeszcie jako modelka, współpracowała wówczas z największymi polskimi firmami odzieżowymi. Pierwszą swoją autorską kolekcję zaprojektowała w roku 1967 dla firmy „Cora” – była to kolekcja inspirowana kulturą rosyjską. Kolekcja ta odbiła się olbrzymim echem nie tylko w Polsce ale także za granicą. Swoje kolekcje prezentowała na całym świecie – m.in. w Paryżu, Mediolanie czy Nowym Jorku. W okresie PRL miała olbrzymi wpływ na kształtowanie gustów Polek, za co uhonorowana została odznaczeniem „Zasłużony działacz kultury”. Kontakt z Panią Grażyną jest okazją do olbrzymiej twórczej inspiracji, oraz skorzystania z jej wieloletniego doświadczenia. Obecnie zajmuje się ona działającą od lat 80. Galerię Grażyny Hase – atelier mody.

http://www.grazynahase.pl/

 

Justyna Bolek – Tancerka, instruktor oraz choreograf tańca towarzyskiego i ludowego. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu, magister Zdrowia Publicznego o oraz właścicielka Inspire Pro’ Motion – Agencji Artystycznej Inspiracji Tańcem.

Od dziewięciu lat jest członkiem Zespołu Tańca Ludowego „Neptun”. Osoba energetyczna, z olbrzymią pasją, posiada wyjątkowe zdolności taneczne, które bez problemu potrafi przekazać swoim uczniom. Zaaranżowała i wykonała choreografię zespołu Blenders do piosenki ” Astropunk”, promującego ich najnowszą płytę.

www.inspirepromotion.pl

 

Łukasz Darski – licencjonowany pilot wycieczek oraz przewodnik turystyczny po Trójmieście, woj. Pomorskim i warmińsko-mazurskim. Jest nieszablonowym przewodnikiem – stara się zainteresować słuchacza stosując np. elementy gier miejskich. Jego charyzmatyczna osobowość sprawia, że wycieczki z nim są czymś, o czym się pamięta. Prowadzi Zakład Wyrobów Turystycznych, oraz jest pomysłodawcą gry3miasto.

www.gra3miasto.pl